top of page
  • Obrázek autorakanalemmelnik

Altros Rockfest opět nabídne kultovky

Blackmetalový Törr, punkové legendy E!E a SPS, exotický crossover Gaia Mesiah nebo třeba trash´n´rolloví šílenci Hentai Corporation. Stručný výčet vystupujících slibuje, že o žánrové kontrasty na oblíbeném rockfestu opět nebude nouze.

Dvaadvacátý ročník původně lovosického Altros Rockfestu se uskuteční již potřetí v zámecké zahradě v Roudnici nad Labem o víkend 8. a 9. července 2022. Pestrou směsicí žánrů kytarové hudby se pořadatelé budou opět snažit uspokojit všechny rockery a rozšířit jim obzory. „Kontrasty mezi kapelami nás moc baví a za ty roky se osvědčily. Nemáme problém dát hned za sebe folk rock a black metal,“ říká pořadatel Jan Štok. „Řada návštěvníků si zde tak poslechne kapely, na které by se sami nevydali. Mnohokrát nám potom děkují za možnost vidět a slyšet něco zcela nového. Nebo nám taky nadávají,“ doplňuje s úsměvem pořadatel, který otěže vedení festivalu i sdružení Altros vzniklého v roce 2000 převzal před dvanácti lety.


Kromě jmenovaných se představí melodic metaloví SteelFaith, trasheři Fatal Punishment, pop-punková děčínská parta DC Radio, rapový crossover A New Chapter, pražský nu-metal Bikkinyshop, heavy metalová mašina The Rumble Of Skulls nebo ska-punková Toska. To vše doplní regionální Tydle Vidle, Zkrat, Toxic Pancreas, Warholl, UrticA nebo nově vzniklé bandy z rozpadnuvšího se bohušovického Průseru: Beer Tears a Dobrej nápad.


Kromě muziky se mohou návštěvníci po celý víkend těšit na vege i nevege občerstvení, venkovní verzi lovosického baru Cabarét, antikvariát a festivalovou čajovno-vinotéku. Proběhne také tradiční soutěž pití piva z tupláku na čas, kde se soutěžící budou opět pokoušet překonat pětivteřinový rekord.


Kompletní program a aktuality naleznete na www.altrosrock.info, vstupenky v předprodeji je možné zakoupit na www.kulturaroudnice.cz.Za Altros team zdraví a srdečně zve Honza Štok88 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page