• Marta Dušková

Běh veltruským parkem odstartuje 24. ročník

Tradiční Běh veltruským parkem se uskuteční v sobotu 30 dubna a odstartuje u letního kina ve Veltrusech. Jedná se o tradiční závod dětí a dospělých v areálu zámeckého parku Veltrusy.

Prezentace dětí a mládeže se uskuteční od 9 hodin, prezentace dospělých začíná od 11.30 hodin. Přihlášení online je možné do pátku 29. dubna a platba bude provedena na místě běhu, dále je možné se přihlásit a zaplatit na místě závodu.

I letos proběhne Běh pro zdraví na 1500 metrů, který je určen pro všechny věkové kategorie. Účast v něm je zdarma a bez registrace, kromě dobrého pocitu z pohybu si z něj odnese jeden vylosovaný účastník i speciální cenu.

Letošní 24. ročník se bude tradičně konat v areálu letního kina na okraji veltruského zámeckého parku. Prezence dětských kategorií začíná v 9:00, zahájení závodu proběhne o hodinu později. Od 11:30 je spuštěna i prezence dospělých kategorií, které startují v 13:00, respektive 13:30.


Novinky naplánované na loňský a předloňský rok byly přesunuty do toho letošního a účastníci se mohou těšit na novou kategorii mužů na 5 km a na kategorii Ženy 10 km – Veteránky (věk 45+).


Podrobné informace k běhu jsou zveřejněny na Běh veltruským parkem (behparkem.cz).

7 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše