top of page
  • Marta Dušková

Co nabízí Kašpárek v listopadu?

Rodinné centrum Kašpárek Mělník nabízí v listopadu pestrý program. Nechybí divadlo pro děti či beseda, stačí si jen vybrat.

Pondělí 21. listopadu od 10 hodin čeká na nejmenší děti divadelní představení s názvem Ptáček a lev v podání Divadla Damúza. Rezervace míst je možná na emailu rc.kasparek@email.cz.


Úterý 22. listopadu v 10 hodin se uskuteční další setkání podpůrné skupiny. Podpůrná skupina při kojení, nošení dětí a vztahové výchově je určena pro všechny ženy, které se zajímají o kontaktní rodičovství, kojení a nošení dětí. Vítány jsou i budoucí matky. Skupinu vede certifikovaná LP MAMILA, o.z., a zdravotní sestra Veronika Štěpánková, DiS. Vstupné je 100 Kč.


Koncem listopadu v pondělí 28. listopadu opět v 10 hodin se uskuteční beseda v sále v Kašpárku na téma Jak zvládnout dětská nachlazení přírodní cestou. Přihlašování na besedu opět přes email rc.kasparek@email.cz. Zájemci se mohou těšit na povídání nejen o tom, jak zvládnout časté nemoci u malých dětí a školáků.


Podrobné informace ke všem akcích jsou prezentovány na facebooku Rodinného centra Kašpárek Rodinné centrum Kašpárek Mělník | Melnik | Facebook.


8 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page