top of page
  • Marta Dušková

Cvičební prvky pro seniory, dětské hřiště...? Obyvatelé Neratovic vyberou, Spolana zaplatí

Skupina ORLEN Unipetrol představila ve spolupráci se zastupiteli města Neratovice projekty pro zlepšení života místních obyvatel, z nichž občané vyberou jeden projekt, který bude realizován za finančního přispění dceřiné společnosti Spolana. O vítězném projektu mohou obyvatelé hlasovat do 12. května formou elektronického hlasování na stránkách www.spolanalidem.cz, nebo odevzdáním svého hlasu do sběrných boxů. Výsledky hlasování budou zveřejněny na konci května. Spolana věnuje na realizaci vítězného projektu jeden milion korun. V rámci kampaně ORLEN Unipetrol lidem již byly realizovány i další projekty ve městech Most, Litvínov, Veltrusy a Kralupy nad Vltavou.

V Neratovicích mohou obyvatelé vybírat mezi pořízením cvičebních prvků pro seniory u Klubu důchodců v ulici Školní, přestavbou kašny na náměstí na odpočinkovou zónu, a vybudováním workoutového a dětského hřiště v Mlékojedech za hasičárnou. „Jsem velmi rád, že obyvatelé města mohou sami rozhodnout, který projekt se jim nejvíce líbí a který je podle jejich názoru nejvíce potřebný. Doufám, že se jich do hlasování zapojí co nejvíce. Spolupráce se Spolanou si ceníme a těšíme se na vítězný projekt,“ říká Roman Kroužecký, starosta města Neratovice.

„Po dvou úspěšných ročnících podpory místních komunit v jiných lokalitách, kde působí naše výrobní závody, nyní rozšiřujeme podporu života také do města Neratovice v rámci kampaně Spolana lidem. Chceme být dobrým sousedem a utužování vztahů s místními obyvateli je pro nás velmi důležité, říká Katarzyna Woś, místopředsedkyně představenstva skupiny ORLEN Unipetrol, a dodává: „V minulých ročnících jsme byli v rámci kampaně ORLEN Unipetrol lidem příjemně překvapeni velikým zájmem ze strany veřejnosti. Věřím, že i obyvatelé Neratovic budou aktivní v rozhodování o projektu zlepšující prostředí, ve kterém žijí.“


V rámci kampaně Spolana lidem rozhoduje o výběru nejprospěšnějšího projektu svým hlasováním veřejnost. Lidé mohou hlasovat online na www.spolanalidem.cz, nebo pomocí sběrných boxů, a to do 12. května 2023. Výsledky hlasování budou zveřejněny na konci května. Skupina ORLEN Unipetrol věnuje na realizaci vítězného projektu jeden milion korun.


Pavel Kaidl, tiskový mluvčí

25 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page