top of page
  • Obrázek autorakanalemmelnik

Den otevřených dveří na ZŠ Generála Klapálka v Kralupech nad Vltavou bude on-line

Vážení příznivci naší školy,


doba sice nepřeje osobním setkáním, přesto jsme hledali cestu, jak vám poskytnout podrobnější informace o výuce na naší škole. Nelze realizovat klasický Den otevřených dveří, ale chystáme pro vás jeho on-line verzi. Součástí bude bohatá prezentace představující vybavení školy i možnost položit dotazy vedení školy. Vše se uskuteční dne 3. března 2021. Pro setkání využijeme Microsoft Teams. Odkaz najdete na našich webových stránkách v aktualitách. Stačí zadat jméno či přezdívku.Diskuze se uskuteční ve dvou termínech od 17 a od 18 hodin. Vždy budete mít nejdříve možnost zhlédnout prezentaci o škole. Následně budete moci diskutovat se mnou či souběžně pokládat dotazy do chatu paní vedoucí školní družiny, paní zástupkyním například o zápisu do 1. třídy a dalších tématech. Až situace dovolí, rádi vás pozveme na prohlídku naší nové naučné zahrady.


Těšíme se na setkání.

Michaela Gleichová3 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page