top of page
  • Marta Dušková

DNES! Přijďte podpořit domov pro seniory nákupem originálního výrobku

NERATOVICE - Obyvatelé Domu Kněžny Emmy – domov pro seniory v Neratovicích vyráběli po celou dobu náročného období dárky k Vánocům s nadějí, že udělají někomu radost.

Vyráběli ručně hračky, tašky, betlémy a další výrobky.


Tyto výrobky bude možné za příspěvek získat ve středu 9. prosince a ve čtvrtek 10. prosince v době od 13 do 17 hodin ve stánku. Stánek s originálními výrobky bude připraven před vchodem Domu Kněžny Emmy v Neratovicích. Dárek potěší obdarovaného a tvůrcům výrobků udělá radost, že jejich práce měla smysl.


Citát z www.demmy.cz :


Lidé jsou často nerozumní, nelogičtí a sobečtí. Přesto jim odpusťte. Budete-li k nim laskaví, stejně vás obviní ze sobectví a nízkých motivů. Zůstaňte laskaví. Budete-li úspěšní, získáte některé falešné přátele a opravdové nepřátele. Přesto pokračujte. Budete-li upřímní a čestní, lidé vás podvedou, vy ale zůstaňte upřímní a čestní. Strávíte-li léta budováním něčeho, co vám jiný zničí přes noc, budujte znovu. Naleznete-li štěstí, klid a mír, budou vám závidět. Zůstaňte šťastní. Na dobro, které uděláte dnes, zítra lidé zapomenou. Přesto dál dělejte dobro. Dávejte světu to nejlepší, co je ve vás, a i když to nemusí stačit, přesto dávejte dál.

Matka Tereza


5 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page