top of page
  • Marta Dušková

Do Nelahozevsi a Kralup nad Vltavou putuje čtvrt miliardy

Ministerstvo kultury zahájilo začátkem roku 2022 jako vyhlašovatel výzvy předkládání žádostí o poskytnutí dotací v rámci iniciativy Rozvoj regionálních kulturních a kreativních center.

Termín ukončení byl 12. září 2022 a z celkové částky 2,7 miliard Kč byla pro Středočeský kraj vyčleněna částka ve výši 266 miliard korun.


Finální výsledky byly zveřejněny dne 13. února 2023 a podpora ve výši 251 529 190 Kč putuje ve Středočeském kraji do Nelahozevsi a Kralup nad Vltavou. Finanční dotaci získaly dva projekty přestavba pivovaru v Kulturní centrum v Kralupech nad Vltavou a proměna rodného domu Antonína Dvořáka v Nelahozevsi v Kreativní centrum hudby.

Informace zdroj Čtvrt miliarda putuje do Nelahozevsi a Kralup nad Vltavou - Úvodní strana | Informační systém krajského úřadu (kr-stredocesky.cz)


Podrobné informace k rekonstrukci domu Antonína Dvořáka jsou zveřejněny v článku Symbolickým předáním klíče byla zahájena rekonstrukce domu Antonína Dvořáka (kanalem.com). Jak bude probíhat rekonstrukce pivovaru v Kralupech nad Vltavou, je možné se dozvědět v článku Město na jaře zahájí největší investiční akci po roce 1989 (kanalem.com).

2 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page