top of page
  • Marta Dušková

Farmstudio zahajuje letošní výstavní sezónu

Nezávislé centrum pro současné umění Bohemia Farmstudio na Kokořínsku v obci Vysoká zve na odpolední soirée a zahájení výstavní sezóny s názvem Farmstudio Dobroden. Akce se uskuteční v neděli 14. července v 16.00 hodin.

Návštěvníci se mohou setkat kromě umělců a hudebníků i s dobrovolníky z nevládní organizace INEX-SDA z Německa, Francie a Španělska, kteří zde pomáhají v rámci programu Evropského sboru solidarity.

Dobroden program:

16:00 Vernisáže výstav

-        spolek Barvolam – Nasoumalováno

-        Malířský projekt Jamming, který spojuje umělce handicapované mentálně a umělce handicapované akademickým vzděláním. Výstava představuje díla, která vznikla na malířských jamsessions nebo během jiných společných uměleckých projektů.

-        Ester Nemjó: Okamžiky skromné blaženostiIlustrátorka a malířka vytvářející intuitivní a experimentální metodou prostředí plné fantaskních živočichů a rostlin, které spolu žijí v jiném, vlastním světě.

17:00 kapela Trhni si smyčcemOriginální orchestr rozkročený mezi folkem, šansonem, poezií a filharmonií s texty plné romantiky i sociální kritiky.

 

Program kulturní sezóny 2024 Bohemia Farmstudio začíná touto akcí. Další akce viz příloha.

 

7 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page