top of page
  • Mína Hartmanová

Hana Hindráková: Kniha Můj africký příběh vyjde na podzim

Během rekordně krátké doby se podařilo na platformě Hit Hit vybrat potřebnou částku peněz na vydání knihy Můj africký příběh, kterou napsala autorka románů z afrického prostředí Hana Hindráková. Díky tomu kniha vyjde už na podzim.

Ještě tři týdny si mohou čtenářky a čtenáři zakoupit knihu v předprodeji právě na platformě Hit Hit, kde je k dispozici jako jedna z odměn na odkazu ZDE.


„V knize si budete moct přečíst dosud nikde nepublikované a občas i nepublikovatelné informace a zážitky z mého spisovatelského života. Dozvíte se, jaké je to být spisovatelkou na volné noze a čas od času se v knize najde i nějaká ta pikantnost. Píši zcela otevřeně a bez obalu o životě spisovatelky, o cestách do Afriky i o tom, jak se dělá propagace knih,“ říká ke knize Hana Hindráková.


V knize se také dozvíte, jak se autorka z nadšeného dobrovolníka, který chtěl spasit celou Afriku, stala téměř odpůrcem rozvojové pomoci. Jak se jí podařilo během několika let vydat 9 románů u 3 renomovaných nakladatelství, zaplnit diář autorskými čteními a stát se první českou spisovatelkou publikovanou v Keni.


Nebudou chybět ani vtipné příhody z Keni, situace, kdy šlo Haně v Keni o život nebo informace ze zákulisí jednotlivých románů.

Autorce Haně Hindrákové měla letos v únoru vyjít ještě jedna kniha – Bouře nad savanou. Nakladatelství Alpress však z důvodu covidové situace odložilo její vydání prozatím na neurčito.


6 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page