top of page
  • Marta Dušková

Hudební sál MKD ožije příjemným vokálem Milli Janatkové

Červnový swingový večer v Masarykově kulturním domě v Mělníku bude patřit koncertu mělnické rodačky Milli Janatkové. Koncert Milli Janatková Solo se uskuteční v hudebním sále Masarykova kulturního domu ve středu 2. června v 19.30 hodin.

Návštěvníci se mohou těšit na originální interaktivní představení s nezaměnitelnou atmosférou, která na koncertech této zpěvačky, skladatelky, výtvarnice, lektorky bývá. Příjemná a neopakovatelné atmosféra vzniká přímo na místě koncertu. Písně na pomezí folku, jazzu, world music, a capella a nejstarších českých hudebních památek doplňuje Milli na svých koncertech improvizací pomocí performativního hlasu v pohybu, na který před diváky nahrává vícehlasy a rytmy.


Zpěvačka tvoří sólová interaktivní představení již desátým rokem a na konci svého koncertu obvykle rozezpívá celý sál. Po dlouhé době je možné si zase užívat živá vystoupení a těšit se na úžasný hlas Milli Janatkové, který se rozezní Masarykovým kulturním domem.


Milli Janatková: "Baví mě přirozeně propojovat tvůrčí obory. Zajímá mě dobrodružné hledání a nacházení podstaty, která je společná nám všem."

19 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page