top of page
  • Marta Dušková

I letos se v Neratovicích uskuteční Den zdraví

Nemocnice a porodnice Neratovice pořádá jako každý rok preventivní akci Den zdraví. Akce se uskuteční v neratovické nemocnici ve středu 13. září od 9.00 do 15.00 hodin.

Návštěvníci mohou získat důležité informace, které se týkají jejich zdraví, z různých oblastí:

☑️LÉČBA DIABETES A TĚHOTENSKÁ CUKROVKA (13 -14hod)

☑️PORADENSTVÍ A VYŠETŘENÍ OČÍ

☑️VYŠETŘENÍ ZNAMÉNEK DERMATOLOGEM

☑️ZMĚŘENÍ TLAKU, NATOČENÍ EKG

☑️STANOVENÍ HLADINY CUKRU A CHOLESTEROLU: odběry jsou možné pouze na lačno

☑️DOMÁCÍ PÉČE A ODDĚLENÍ DLOUHODOBÉ LŮŽKOVÉ PÉČE MĚLNÍK: získání základních informací o rozsahu, dostupnosti, kvalitě a efektivitě nejen domácí zdravotní péče

☑️VZP ČR: info o benefitech, službách a finančních příspěvcích

☑️NUTRIADAPT: zjištění hodnot hmotnosti, metabolického věku, množství tuku, viscerálního tuku, podíl vody, svalů a samozřejmě hodnotu bazálního metabolismu "Buďte štíhlí v každém věku"

☑️NEMOCNICE NERATOVICE: informace o nemocnici pro návštěvníky Dne zdraví, nabídka pracovních příležitostí v Nemocnici Neratovice.Program pro děti je připraven od 9.00 do 13.00 hodin.

Pod speciálním přístrojem si mohou zkontrolovat, zda si správně myjí ruce, studenti naší Střední zdravotnické školy Mělník předvedou, jak správně resuscitovat člověka, ukáží otevřené zlomeniny a jiná zranění pomocí líčení na vlastní kůži, děti si mohou prohlédnout vůz rychlé záchranné služby, dozví se, co vše obnáší práce záchranářů a členové Policie ČR z Mělníka povypráví o tom, jak se chovat bezpečně doma i na ulici.


Akce proběhne ve vybraných ambulancích a venkovních prostorách areálu nemocnice. Během celé akce je káva, čaj a voda k dispozici zdarma.

Informace zdroj Den zdraví | Facebook

5 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commentaires


bottom of page