top of page
  • Marta Dušková

Jaké to je být hokejistou aneb pojď hrát hokej do Kralup!

V pátek 28. ledna 2022 od 15:45 hodin budou mít všechny děti jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou.Hokejový klub Kralupy nad Vltavou ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu v Kralupech nad Vltavou (Mostní č. 812) náborovou akci v rámci návratu hokejistů na ledovou plochu po pandemii Covid-19. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!


Co všechno je potřeba si na akci přinést?

Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit sekretáře Klubu Ing. Dušana Kudelu (606 620 022) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.


Náborová akce je určena pro děti narozené v roce 2012 a mladší a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.


Pro více informací o našem Klubu a náboru kontaktujte trenéra mládeže Jakuba Kaprála nebo navštivte stránku www.hokejkralupy.cz


Těšíme se na Vaši návštěvu v našem Klubu!


Jakub Kaprál

trenér mládeže HK Kralupy nad Vltavou

kapraljakub.hokej@gmail.com, 723 326 764
4 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page