top of page
  • kanalemmelnik

Jarní venkovní výstava „Přivítejme jaro obrázkem“

Z nově navázané spolupráce Společenského domu a neratovických mateřských školek vznikl hned zkraje zajímavý počin jak s přicházejícím jarem obohatit a možná i trochu „rozsvítit“ náš společný veřejný prostor.


Cílem myšlenky je obohatit nabídku činností pro děti a rodiče, umožnit prezentaci jejich prací a potěšit obyvatele města.


Víme, že většina našich dětí ráda maluje a kreslí a odměnou jim bývá vystavení obrázku v šatnách jejich mateřských školek. Školky jsou ale v současné době uzavřeny, děti bohužel doma izolovány, odkázány jen na distanční vzdělávání a aktivity vymyšlené rodiči.

Proto je jejich paní učitelky vyzvaly, aby nakreslily, namalovaly jarní obrázek. Z nich se poté sestaví barevné koláže a ty pak budou vylepeny na sedmi výlepových a plakátovacích plochách po celém městě.


Každá neratovická školka tak na dva týdny získá vlastní venkovní „výstavní plochu“.

A od pátku 19.3.2021 pak mohou děti v rámci vycházek hledat tu pravou výlepovou plochu, na které je vystaven právě ten jejich obrázek.

Abychom vám společné hledání při procházkách naším městem trochu usnadnili, napovíme, že seznam a umístění všech ploch najdete na webu www.plakatyneratovice.cz a že každá ze školek si pro svoji prezentaci vybrala plakátovací plochu, která je jejich budově nejbližší....


Věříme, že i obyvatele města potěší výtvory těch nejmenších a společně tak přivítáme Jaro.


Společenský dům Neratovice


4 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page