top of page
  • Marta Dušková

Kam na posvícení v mělnickém regionu první zářijovou sobotu?

V některých obcích mělnického regionu bude patřit sobota 2. září tradičnímu posvícení.Dřínovské posvícení a pohádkovou cestu lesem pořádá obec Dřínov. Akce se uskuteční 2. září od 11 hodin na fotbalovém hřišti Sokol Dřínov. Malí i velcí návštěvníci si mohou užít skákací hrady, pohádkový les a při dobrém počasí je připravena hasičská pěna. Akci zakončí večerní posezení s hudbou.


Další posvícení se uskuteční v obci Hostín u Vojkovic. Akce Hostínské posvícení, rozloučení s prázdninami a večerní zábava odstartuje opět v sobotu 2. září od 14 hodin na hřišti v Hostíně u Vojkovic. Návštěvníci se mohou těšit na tradiční rozloučení s prázdninami, připraven je program pro děti, skákací hrady a spoustu dalších zážitků. Den zakončí taneční zábava.


Vraňanské posvícení začíná v sobotu 2. září od 14 hodin na hřišti ve Vraňanech. Návštěvníci si mohou užít vystoupení skupiny Bikiny, Vraňanská poupata či parkourové vystoupení Stayhero Events. Nebudou chybět ani představení dravých ptáků, pouťové atrakce a ohňostroj. Večer zakončí taneční zábava se skupinou Globus Band.

108 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Kommentare


bottom of page