top of page
  • Marta Dušková

Kam v březnu na ples?

Plesová sezóna je v plném proudu a užít si tance na plesech je možné i v březnu.

Kulturní dům v Cítově bude patřit v pátek 3. března od 20 hodin tradičnímu Hasičskému plesu. Ples pořádá Sbor dobrovolných hasičů Cítov a vstupenky je možné si objednat na telefonu 603 724 547 Jana Gerberová.

V Kulturním domě v Nelahozevsi pořádají hasiči svůj Hasičský ples. Ples se uskuteční v sobotu 4. března od 20 hodin. Podrobné informace na Infocentru Nelahozeves HASIČSKÝ PLES - Infocentrum Nelahozeves.


Tradiční Hasičský ples pořádá Sbor dobrovolných hasičů Všetaty. Tančit se bude v sále všetatské sokolovny v sobotu 4. března od 20 hodin. Informace zde Hasičský ples a Dětský karneval 2023 - Oficiální stránky městyse Všetaty s částí Přívory (mestys-vsetaty.cz).


Společenský dům Neratovice bude patřit v sobotu 11. března od 20 hodin

51. zahrádkářskému plesu. K tanci a poslechu hraje kapela Karyna. Podrobné informace na webu města Zahrádkářský ples: Kalendář kulturních a sportovních akcí: Neratovice.


Město Veltrusy pořádá Městský ples v sobotu 11. března ve 20 hodin. Plesat se bude v sále restaurace Na Závisti v Palackého 125 a k tanci a poslechu zahraje kapela Shakers Band. Další informace na webu Pozvánka na Městský ples | Město Veltrusy.


Sokolovna Mšeno bude patřit tanci. Maškarní ples se uskuteční v sobotu 11. března od 20 hodin. K tanci a poslechu hraje kapela Pohoda. Rezervace vstupenek na telefonu 775 176218. Informace na Mšeno sobě | Facebook.


Plesat a tančit se bude i v Obříství. Reprezentační fotbalový ples začíná v sobotu

11. března v 19 hodin v Komunitním centru Obříství v ulici Svatopluka Čecha. Pořadatelem plesu je TJ Sokol Obříství. Informace na Reprezentační fotbalový ples - Oficiální stránky obce Obříství (obristvi.cz).


Nemocnice Mělník zve po delší době na Oldies ples, který se uskuteční v pátek

17. března v 19 hodin ve Společenském domě v Neratovicích. Ples se ponese v duchu 60., 70. a 80. let. Připraveno je vystoupení Marylin Monroe a Elvise Presleyho. Podrobné informace jsou zveřejněny v události Oldies ples Nemocnice Mělník | Facebook.


Na Hasičský bál zve Sbor dobrovolných hasičů Libiš v sobotu 18. března ve 20 hodin do sokolovny TJ Sokol Libiš. K tanci a poslechu hraje kapela Karyna Band. Info na Hasičský bál SDH Libiš | Obec Libiš (libis.cz).


Kadlínská dílna zve na Kadlín retro ples. Tančit v retro stylu se bude na sále Hostince v Kadlíně v sobotu 18. března od 20 hodin. Návštěvníci se mohou těšit na živé vystoupení Lenky Ducháčkové, nebude chybět ani afterparty. Podrobné informace na webových stránkách Retro ples v Kadlíně - Oficiální stránky obce Cítov (citov.cz).118 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント


bottom of page