top of page
  • Obrázek autorakanalemmelnik

Kraj hledá dobrovolníky pro práci v zařízeních sociální péče

Středočeský kraj vytváří databázi možných dobrovolníků, kteří by se případně mohli zapojit do péče o seniory v zařízeních sociální péče.


Již v minulosti se ukázala jako přínosná spolupráce se studenty oboru sociální práce a pečovatelské činnosti, kteří se zapojili v době nouzového stavu do činností zařízení sociálních služeb, nebo dalšími brigádníky a dobrovolníky (dále jen možný pomáhající). Rádi bychom sestavili databázi těchto možných pomáhajících, které bychom mohli s jejich souhlasem oslovit v případě akutního nedostatku personálu u některého z poskytovatelů sociálních služeb ve Středočeském kraji a reagovat tak pružně na vzniklé situace.

Nejde v tuto chvíli o závazek možného pomáhajícího, ten bude záviset na dalším jednání a aktuální situaci, cílem je vytvořit seznam, který budeme v případě potřeby využívat a možné pomáhající koordinovat a s poskytovateli propojovat.

Jedná se nám v tomto případě především o pomáhající s místem pobytu ve Středočeském kraji. Registrace do databáze se provádí na externím odkazu.

V případě dotazů se prosím obracejte na Bc. Nelu Schülerovou, schulerova@kr-s.cz, tel.: 257 280 866 (telefon může být přesměrován a spojení může trvat déle) nebo Bc. Ondřeje Vondrušku, vondruska@kr-s.cz, tel.: 257 280 675, mobil: 606 739 357.

Zdroj: město Mšeno

6 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page