top of page
  • Marta Dušková

Květnový Týden pro rodinu pořádá kralupská knihovna

Městská knihovna Kralupy nad Vltavou pořádá v květnu Týden pro rodinu. Zájemci mohou prožít různé zážitky od pondělí 15. května do pátku 19. května.

Na co je možné se těšit?

Hravé dopoledne s dětmi je připraveno v oddělení pro děti v pondělí od 9.30 do 10.30 hodin. Na programu je za doprovodu rodičů či prarodičů čtení, hraní, povídání a tvoření. Dopoledne je vhodné pro děti od 2 let.


Sraz sběratelů karet Pokémonů je připraven ve středu v oddělení pro děti od 14 do 17 hodin. Během akce s názvem Pokémoni letí je možné si měnit nejen karty, ale i další věci, které s Pokémony souvisí, jako jsou například žetony, figurky, mince, plyšáci.


Burza knih, stolních her a gramodesek bude probíhat od středy 17. května do pátku 19. května od 14 hodin do 15 hodin. Zájemci o prodej mohou přinést nepotřebné knihy, staré gramodesky či stolní hry, které už nehrají, do knihovny do čtvrtku 11. května.


Čtvrtek a pátek bude patřit v knihovně Výtvarným dílničkám. Veselé tvoření pro celou rodinu se uskuteční v oddělení pro děti od 12.30 do 17 hodin.3 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page