top of page
  • Marta Dušková

Letní koncerty u kašny na náměstí Republiky

Aktualizováno: 18. 8. 2021

Neratovické náměstí Republiky ožije letními koncerty.

U kašny se rozezní polozapomenuté historické harmoniky ve čtvrtek 15. července od 17.30 hodin staropražskými, jihočeskými a moravskými písničkami. Písničky zazní v podání populární kapely Staropražští heligónkaři.Další letní podvečer bude patřit milovníkům tradičního jazzu a mládkovského humoru. Ve čtvrtek 22. července od 17.30 hodin zahraje kapela výborných českých jazzmanů Dixieland Brothers.


V srpnu se mohou těšit zájemci na další zajímavé koncerty u kašny. Ve čtvrtek 5. srpna v čase od 17.30 hodin zahraje OffBeat Orchestra dovádivý big band inspirovaný všemi žánry, především funky a taneční hudbou s přesahem do swingu a jazzu.Milovníkům country zahraje ve čtvrtek 12. srpna v 17.30 hodin kapela z jihočeských Dačic Dobrá pára country nejznámnější folkové hity.


Nejlepší český Elvis Presley a mladý objev pražské muzikálové scény Jakub Machulda u kašny zazpívá ve čtvrtek 19. srpna od 17.30 hodin se svým bandem. Zpěvák je známým kytaristou, houslistou a skladatelem.

Tereza Krippnerová a The Masters vystoupí ve čtvrtečním večeru 26. srpna opět ve stejném čase 17.30 hodin. Zpěvačku, která je známou seriálovou a filmovou hvězdou současnosti, hrála například v seriálu Vraždy v kruhu či Polda, doprovodí kapela složená ze skutečných mistrů.

98 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page