top of page
  • Obrázek autorakanalemmelnik

Mělník pomáhá Policii ČR s náborem: "...i Ty můžeš pomáhat, zažij ten pocit"

„Když bylo Péťovi deset let, utekl mu nový kopací míč do silnice. Péťa v tu chvíli nepřemýšlel a rozeběhl se za ním, co by asi maminka řekla na to, že takový drahý dárek hned ztratil. Stačila jediná vteřina a mohlo dojít na nejhorší. Naštěstí ho někdo v poslední chvíli chytil za rameno a strhl zpátky na chodník. Péťa pohlédl do očí uniformovaného policisty s usměvavou tváří. Ten ho jen pocuchal ve vlasech, a aniž by počkal na slova díků, klidně odkráčel dál ulicí.

V tu chvíli Péťa věděl, čím bude jako dospělý.

Petr se později opravdu stal policistou. Když viděl desetiletého chlapce přecházet rušnou ulici s nasazenými sluchátky a pohledem upřeným do mobilu, nerozmýšlel se ani vteřinu. Skočil po něm a za školní aktovku ho strhl k zemi. Nebyl jediný, komu Petr doslova zachránil život…

Kdyby policista z Petrova dětství tenkrát nezasáhl, mohla se dnes taková tragédie znovu opakovat…“…i Ty můžeš pomáhat, zažij ten pocit

Městu Mělník není lhostejná bezpečnost v ulicích. Chránit občany města a dopřát jim luxus pocitu bezpečí je naším největším přáním. Proto se snažíme udělat vše pro to, abychom do našeho města získali více policistů. A tak se zrodil nový projekt, který má především pomáhat i chránit.


POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY ÚZEMNÍ ODBOR MĚLNÍK hledá do svých řad nové posily. Práce policistů má smysl a pomáhá celé společnosti.


Policistou na Mělníku se může stát každý občan České republiky starší 18 let, který je bezúhonný a zároveň dosáhl úplného středoškolského vzdělání. Získá tím hmotné zajištění, kariérní postup a navíc široké uplatnění dosaženého vzdělání. Čeká na něj náborový příspěvek ve výši 150.000 Kč, až 6 týdnů placené dovolené a příspěvky na penzijní a životní pojištění. Jako policista získá navíc preventivní lékařskou péči, užije si ozdravné pobyty a potom za dlouholetou službu odchodné a výslužné a mnoho dalších benefitů.


Stačí jen splnit testy osobní způsobilosti (psychotesty), test fyzické zdatnosti a lékařské vyšetření. Stačí už jen zatelefonovat.


KONTAKT:

ul. Bezručova 2796, Mělník

Bc. Lucie Štrombachová, personalistka

tel: 974 876 400, mobil: 727 965 560

e-mail: me.nabor@pcr.cz

6 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page