top of page
  • Marta Dušková

Mělnická amatérská volejbalová liga vstoupí do II. ročníku

Mělnická amatérská volejbalová liga je seriál tří kvalifikačních turnajů a jednoho finálového. První turnaj se odehraje v pátek 31. května od 17.15 do 20.15 hodin na koupališti Mělník. Přihlášky jsou přijímány do 20. května.Další termíny soutěže:

2.turnaj – 7.června, pátek 17:15 – 20:15

3.turnaj – 14.června, pátek 17:15 – 20:15

FINÁLE – 23.června, neděle 10:00 – 16:00

Hrát se bude na třech antukových kurtech v areálu TJ EMĚ MĚLNÍK, Pražská 417.

 


Systém soutěže:

Hlavním cílem soutěže je, aby se všichni, pokud možno co nejvíce bavili volejbalem. Je pravděpodobné, že podle výkonnosti budou týmy po prvním turnaji rozděleny do dvou divizí – AMATÉŘI A SUPERAMATÉŘI. Hrací řád, bodování jednotlivých turnajů, postupující týmy, rozdělení do skupin atd. bude určeno podle počtu přihlášených týmů.

Startující:

Zápasy jsou určeny pro amatérské volejbalisty – volejbalistky. Týmy musí formou přihlášky odevzdat soupisky s maximálním počtem dvanácti hráčů. V průběhu turnajů lze soupisky doplňovat. K zápasům nastupují týmy s minimálním počtem šesti hráčů, v sestavě musí být vždy minimálně dvě ženy a dva muži (4+2 nebo 3+3). Každý tým může mít na hřišti vždy maximálně jednu hráčku a jednoho hráče, kteří jsou, nebo byli registrováni v mistrovských soutěžích Českého volejbalového svazu. Omezení se netýká registrovaných mužů starších 45let a zkušenějších žen 35let. Hráči nemohou v průběhu soutěže hostovat – přestupovat (hrát) ve dvou a více týmech.

Přihlášky:

Formou e-mailu fiverka@seznam.cz do 20.května a) přihláška celého týmu se jmény všech hráčů – hráček (označit registrované hráče u ČVS) s telefonním kontaktem na kapitána týmu a názvem týmu

b) přihláška jednotlivců, dvojic, trojic atd. - organizátoři se pokusí sestavit následně týmy, do kterých by zařadili po jedné – jednom registrovaném hráči z oddílu TJ EMĚ MĚLNÍK. Sestavení týmů ovšem organizátoři nezaručují – záležet bude na počtu přihlášených“.

 

Výsledky budou průběžně zveřejňovány na FB volejbalu Mělník. Startovné za celý seriál turnajů je 200 Kč, jeden turnaj 50 Kč.

 

18 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

ความคิดเห็น


bottom of page