top of page
  • Marta Dušková

Mělnické nábřeží se začátkem prázdnin změní v pláž u moře

Po roce opět připluje na Mělnickou náplavku Loď Tajemství bratří Formanů se svým divadlem. Divadlo bratří Formanů je kočovné divadlo a putování po řece je stejně přirozené jako putování s karavanem.


V rámci putování se loď zastaví v Mělníku na 5 dní a návštěvníci se mohou těšit od středy 7. července do pondělí 12. července na otevřenou palubu, gril, divadelní představení Vraky snů a Šťastný princ a koncerty.

Jaký bude program:

středa 7. 7. od 19h - představení Vraky snů, předprodej zde https://www.goforboom.com/cs

čtvrtek 8. 7. - Otevřená paluba

pátek a sobota 9. a 10. 7. - představení Šťastný princ v rámci festivalu Moře u Mělníka, předprodej zde https://www.goforboom.com/cs

neděle 11. 7. - Otevřená paluba

pondělí 12. 7. - Otevřená paluba

Předprodej a více informací na www.lodtajemstvi.cz.Další akcí, kterou ožije Mělnická náplavka, je festival jídla, hudby a divadla pro celou rodinu s názvem Moře u Mělníka, kterému bude patřit pátek 9. července a sobota 10. července. Mělnické nábřeží se promění v přímořské letovisko, kde bude možné ochutnat pokrmy z celého světa a kulturně se vyžít. Na návštěvníky čekají koncerty, cirkusová vystoupení, pouliční divadlo, tvůrčí dílny pro děti a dospělé a spoustu jiných zážitků.


Podrobný program je zveřejněn na https://melnickanaplavka.cz/program/.


18 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page