top of page
  • Marta Dušková

Mělnické vinobraní vstoupí letos do svého 83. ročníku

Již tradiční slavnost vína, pohody, setkávání a zábavy Mělnické vinobraní se uskuteční od pátku 16. září do neděle 18. září v historickém centru města Mělník. Jedná se o nejstarší a zároveň jednu z největších slavností vinobraní v celé republice.

Návštěvníci se mohou jako každý rok těšit na pestrý program na šesti scénách, na kvalitní mělnický burčák, nebude chybět jarmark i atrakce pro děti. Tři dny plné živé hudby, pouličního divadla, historie a gurmánských požitků poskytne nezapomenutelné zážitky jistě všem. Každý si může vybrat z programu podle toho, co má rád.


Připraveny budou stánky místních vinařů, foodtrucky s občerstvením, každoroční tradiční průvod i ohňostroj. V bezplatné zóně je možné využít nabídky návštěvy mělnického zámku, vyhlídkové věže chrámu sv. Petra a Pavla nebo podzemí se středověkou studnou.


Podrobný program vinobraní na hlavní scéně, country scéně, zámecké scéně, dětské scéně a dvou dalších je zveřejněn na Kompletní program - Oficiální stránky Mělnického vinobraní (vinobranimelnik.cz).


Je možné se těšit mimo jiné na vystoupení zpěvačky Olgy Lounové, zahraje Wohnout či Lety Mimo. Z regionálních umělců je připraveno divadelní šermířské vystoupení Rytířů Mělnických, vystoupení folklorního souboru Jarošáček a Jarošovci. Pouliční scénu oživí škola žonglování s Chůdadlem. Dětská scéna nabídne pohádky nejen o princeznách, nebude chybět klaun a možná přijde i kouzelník.


Předprodej vstupenek je již zahájen a je možné je zakoupit online zde Vstupenky na Mělnické Vinobraní - Oficiální stránky Mělnického vinobraní (vinobranimelnik.cz).

89 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント


bottom of page