top of page
  • Marta Dušková

MAS Kralupsko podporuje provoz dvou komunitních center a sociální pracovnice

MAS Kralupsko, z.s. byla schválena žádost z Operačního programu zaměstnanost plus na projekt Akční plán OPZ+ MAS Kralupsko. Realizace projektu byla zahájena

1. července a v rámci tohoto projektu je podporován provoz dvou komunitních center a sociální pracovnice.Jedná se o Komunitní centrum U Havrana ve Veltrusích, které podporuje sousedská setkávání, mezigenerační propojování a aktivní zapojování do života ve městě, zahrnuje služby knihovny, pořádá přednášky, cestopisné besedy, výstavy, filmový klub, kurzy vaření, pohybová cvičení a taneční kurz, poskytuje právní a sociální poradenství.


Kontakt Komunitní centrum U Havrana:

Facebook: U Havrana - Komunitní centrum Veltrusy

web: veltrusy.cz

Chotkova 65, Veltrusy


Komunitní centrum Mosty v Kralupech na Vltavou nabízí pravidelné přednášky na aktuální témata, besedy při kávě, keramické a šicí workshopy, kurzy vaření, sobotní program pro děti, filmový klub.


Kontakt Komunitní centrum Mosty:

telefon: 724 170 796Sociální pracovnice nabízí sociální a právní poradenství v nepříznivých životních situacích (problematika zdraví, bydlení, finance, rodinné a výchovné problémy, domácí násilí, závislosti, žádosti o příspěvky)

individuálně vás provede procesem řešení problému, předá kontakty na navazující organizace nebo odborníky

setkání na základě individuální dohody terénní formou v komunitním centru ve Veltrusích nebo v kanceláři v Riegrově ul. 173/4 v Kralupech

poradenství je poskytováno zdarma.


Kontakt na sociální pracovnice:

Bc. Jitka Kňazovická

telefon: 606 613 016


39 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page