top of page
  • Marta Dušková

Moře u Mělníka je možné si užít ještě po celý víkend

Festival pro celou rodinu Moře u Mělníka se letos uskutečnil na Mělnické náplavce již potřetí a šest dní bylo plných divadla, hudby, jídla a pití pro celou rodinu. V nabitém programu nechyběla divadelní představení, koncerty, tvůrčí dílny a kulinářská show.

Od úterý Mělnická náplavka připomínala pláž a různé dekorace či kulisy potrhovaly atmosféru na námořnické téma. Atmosféru také dotvářela již v Mělníku známá loď Tajemství bratří Formanů, kde bylo možné si dát v průběhu šesti dní od rána do večera občerstvení na tajemné lodi a samozřejmě shlédnout i divadelní představení.

Středeční workshopy pro děti pod vedením Josefa Sodomky přilákali rodiče s dětmi. Děti malovaly dřevěné panáčky, vystřihávaly či tvořily ze dřeva a bylo vidět, že je to hodně baví.


Kdo nestihl nahlédnout k mělnickému „moři“ v minulých dnech, může si ještě vybrat z nabitého programu dnes a zítra. Dnes je připraven Family food festival s ochutnávkou jídla či pití a nebude chybět ani kulinářská show, divadlo či koncerty. Sobotu zakončí námořnické písně, které do tohoto prostředí rozhodně patří.

Zítra mimo jiné se mohou návštěvníci těšit na představení Divadla bratří Formanů Deadtown, které se odehraje ve velkém stanu Deadtown, jehož postavení jistě stálo velké úsilí.


Kompletní program na poslední dva dny festivalu Moře u Mělníka a podrobné informace jsou zveřejněny na Moře u Mělníka 2022 - Program - (melnickanaplavka.cz).


Foto v galerii ze středečních workshopů

152 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page