top of page
  • Marta Dušková

Muzeum vyhlásilo veřejnou soutěž o vytvoření nového loga

Regionální muzeum Mělník vyhlásilo soutěž o novou značku, která bude prezentovat muzeum jako moderní kulturní instituci a stane se základem nového vizuálu.

Veřejná soutěž O vytvoření nového loga - značky Regionálního muzea Mělník, p.o. byla vyhlášena ve středu 21. července a účastníci soutěže mohou předložit soutěžní práce nejpozději do 16. září do 16.30 hodin.

Soutěž je veřejná, anonymní a jednokolová a zúčastnit se mohou fyzické i právnické osoby starší 18ti let, které vyplní přihlášku a splní stanovené podmínky soutěže. Každý soutěžící může předložit maximálně dva soutěžní návrhy.


Logo by mělo představit muzeum jako moderní kulturní instituci. Mělo by být originální, snadno zapamatovatelné a identifikovatelné, elegantní a komunikativní. Může obsahovat zkratku RMM, ale ta není podmínkou ani kritériem soutěže.


Soutěžící předloží soutěžní práce nejpozději do čtvrtku 16. září do 16.30 hodin v písemné, tedy tištěné podobě přímo na adrese muzea Regionální muzeum Mělník, nám. Míru 54, 276 01 Mělník v řádně uzavřené obálce, která bude označena nápisem Nerozlepovat - soutěž LOGO RMM.


Hodnotitelská komise vyhodnotí návrhy a soutěžící, jehož návrh bude vybrán jako nejlepší, se stává vítězem soutěže a bude s ním následně uzavřena smlouva na rozpracování návrhu loga - značky do grafického manuálu muzea v hodnotě v hodnotě 100 000 Kč s DPH.


Podmínky soutěže jsou v zadávací dokumentaci, která je zveřejněna na webových stránkách muzea ZDE.

7 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page