top of page
  • Obrázek autorakanalemmelnik

Nefunkční osvětlení horní resort Lešany

Na webových stránkách obce Nelahozeves byla zveřejněna informace o havárii osvětlení. O události informoval starosta obce.Vážení spoluobčané,

jsem si vědom současné situace s nefunkčním osvětlením. Jedná se o havarijní stav jednoho z okruhů (kabelů pod zemí), které musí obec najít, bez invazivního vstupu do vozovky a chodníků. Dost dobře si nedokáži představit, že bychom vám v horním resortu bez projektu a řádného nalezení závady uzavřeli, několik silnic a chodníků současně.

Zítra dorazí speciální vůz, o který žádáme už od přelomu léta a zimy minulého roku. Dále máme domluvenou společnost, která provede pochozí kontrolu vedení díky speciálnímu měřiči. Doufáme, že se podaří závadu najít a příčinu odstranit.

Pokud zjistíme, že se jedná o závadu, která zapříčiní kompletní odstavení veřejného osvětlení – jsme připraveni obratem vypsat soutěž na dodavatele solárního napájení na stožáry, nebo zajistit natažení kabelů vzduchem. Prosím, držme spolu a vydržme tuto nepříjemnou situaci, která mě velice mrzí. Pracujeme na ní intenzivně, ale není v našich silách toto vyřešit obratem.


Jakub Brynda, starosta obce, 11. ledna 2022

4 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page