top of page
  • Marta Dušková

Neratovická střední škola navázala spolupráci se Spolanou

SOŠ a SOU Neratovice zajistila významnou spolupráci pro nový školní rok 2023/24 se Spolanou Neratovice. Tato novinka se bude týkat nově nastupujících žáků 1. ročníků v oborech vzdělávání Chemik operátor a Analýza potravin.

V rámci této spolupráce je zajištěna podpora těchto oborů vykonáváním odborné praxe, zajištěním odborného výcviku a neméně podstatný je i stipendijní program. Stipendijní program zahrnuje jednorázový náborový příspěvek, vyplácení stipendia a cílovou odměnu.


O začínající spolupráci se Spolanou informuje na webových stránkách školy Marcela Hrejsová, ředitelka školy Stipendijní program pro uchazeče (sosasou.cz):


Stipendijní program pro uchazeče: 1. Spolana bude poskytovat jednorázový náborový příspěvek ve výši 2 000,- Kč po nástupu žáka do 1. ročníku.

2. Spolana bude vyplácet stipendium určenému žákovi podle následujících pravidel: - stipendium bude vypláceno na základě výsledku vzdělávání k danému pololetí podle průměrného prospěchu: o do průměru: 1,5 ve výši 1 000 Kč, o do průměru: 2,0 ve výši 800 Kč, o do průměru: 2,5 ve výši 500 Kč. 3. Spolana dále: - při úspěšném složení maturitní zkoušky poskytne cílovou odměnu ve výši 1 000,- Kč, - umožní žákovi konat praxi ve svých provozech, - dle personální situace Spolany Neratovice nabídne žákovi po ukončení studia přednostně pracovní uplatnění.24 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page