top of page
  • Marta Dušková

Noc očkování aneb Očkovací maraton

Očkovací místa ve Středočeském kraji chtějí napomoct rychlému návratu k normálnímu životu, a tak připravila speciální akci, která připomíná Noc kostelů či Noc muzeí, oblíbené akce letos konané pouze v omezeném režimu.


Akci s názvem Noc očkování aneb Očkovací maraton iniciovala očkovací místa v Městci Králové a v Dobřichovicích. Noc se uskuteční v noci z pátku 11. června na 12. června a záštitu nad akcí převzal krajský radní pro oblast zdravotnictví Pavel Pavlík.

„Nápad s maratonem je jen dovršením našeho několikaměsíčního velkého úsilí a zároveň snaha přitáhnout k očkování mladší ročníky,“ říká koordinátorka očkování v Městci Králové Lucie Drobík Kolářová.„Tuto akci středočeských zdravotníků plně podporujeme. Zároveň bych rád poděkoval všem, kteří se na očkování podílejí a budou v něm i nadále pokračovat,“ říká krajský radní pro oblast zdravotnictví Pavel Pavlík (ODS). Druhá dávka pro tento termín očkování připadá na 23. a 24. července. Naočkovaní lidé se tak očkovacího certifikátu dočkají ještě v době letních dovolených, které jsou mnohdy dokončeným očkováním podmíněny. A do podzimu vstoupí tito lidé s plnou ochranou proti onemocnění, které tolik poznamenalo uplynulé měsíce.


Podrobné informace k akci na ZDE.


96 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page