top of page

Nový průvodce Mělníkem pro děti či kratochvilný hlavolam pro dospělé

Na všech pobočkách Mělnického kulturního centra se i přes zavřené dveře nezahálí. O některých aktivitách jsme už tady několikrát psali, takže v našem magazínu najdete upoutávku na projekt Umění v obýváku, návody, jak vyrobit vánoční ozdobu či vánoční vločku. Informovali jsme i o výdejním okénku v Turistickém informačním centru, kde je možné nakoupit dárky s mělnickým motivem.


Nově má turistické centrum v nabídce průvodce městem Mělník, který nese název S pastelkami městem Mělníkem a představuje dětem hravou formou informace o městě. Průvodce obsahuje portréty sv. Ludmily, Karla IV. či kněžnu Emmu, nákresy, plánky, zábavné aktivity. Děti mohou prozkoumat radnici, domy na náměstí či chrám sv. Petra a Pavla a spoustu jiných zajímavých památek.


Připraven je i další kratochvilný hlavolam, v pořadí už třetí. Tentokrát je hlavolam zaměřen na významné osobnosti spojené s Mělníkem jak z historie, tak i ze současnosti. Správnou odpověď je možné zaslat na infocentrum@mekuc.cz a po otevření poboček Mělnického kulturního centra bude vylosován výherce, který získá malou odměnu.


Na stránkách TIC jsou zveřejňovány tipy na procházky v rámci projektu A ven. Naposledy byla zveřejněna cesta Tentokrát do Liběchova.6 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Komentáře


bottom of page