top of page
  • Marta Dušková

Nový web Doučujte.cz je spuštěn

Podle odborníků přineslo 282 dní distanční výuky v České republice velké rozdíly ve znalostech a dovednostech žáků. Nezisková organizace Člověk v tísni se rozhodla využít své zkušenosti, metodiky a podklady pro vyučující, které nashromáždila během 13 let doučování, a dala své zkušenosti na internet k dispozici všem, kteří to potřebují.

Nově spuštění web Doučujte.cz www.doucujte.cz nabízí metodickou podporu všem doučujícím dobrovolníkům, studentům, učitelům a v neposlední řadě rodičům. Na webu jsou k dispozici sebírané materiály, tipy, doporučení a odkazy, které mohou doučování usnadnit.


Konkrétní materiál pro výuku je rozdělen do sekcí angličtina, čeština, čtení - tipy na knihy, matematika, fyzika a chemie, přírodověda a další potřebné sekce.

Metodická podpora na webu pomůže se základními informacemi jak doučovat, jak začít s doučováním apod. Nechybí ani rady, jak nastavit hodinu, jak udržet motivaci a pozornost dítěte."Nezisková organizace Člověk v tísni se doučování sociálně znevýhodněných dětí věnuje přes 13 let. Po tuto dobu, ale zejména během pomoci při distanční výuce, se v rámci organizace podařilo shromáždit řadu materiálů, tipů a zdrojů k doučování. Zde sdílíme know-how pro pomoc doučujícím. Najdete tu tipy pro jednotlivé předměty i metodická doporučení pro prezenční i online doučování".


6 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page