top of page
  • Marta Dušková

Novoroční koncert pod betlémskou hvězdou v Kostelci nad Labem

Město Kostelec nad Labem zve na novoroční koncert skupiny KrisKros a cappella CZE. Koncert se uskuteční pod širým nebem pod betlémskou hvězdou u lípy v ulici Lafkova v neděli 2. ledna 2022 od 17 hodin.

KrisKros je mladá energická vokální skupina, která interpretuje klasické i populární hity v originálních aranžích. Ryze vokální skladby jsou doplněny o beatbox v podání mistra světa v tomto oboru Jara Cossigy, čímž se tato skupina stává prvním českým uměleckým tělesem provozujícím tento ve světě velmi populární a progresivní styl.


KrisKros byl v roce 2017 osloven americkým producentem studia Liquid5th k natočení prvního českého alba v tomto stylu, který zaujal i přední interprety naší domácí scény. Skupina je v současné době přizvána ke spolupráci na řadě projektů např. s Lucií Bílou, Václavem Noidem Bártou či Pardubickou komorní filharmonií. V dubnu 2018 získal KrisKros druhé místo na bostonském udílení cen CARA (Contemporary A cappella Recording Awards) za nejlepší aranžmá skladby Bugatti Step od českého autora Jaroslava Ježka.

4 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page