top of page
  • Marta Dušková

Od neděle dochází k úpravě objízdných tras pro linku 377

Město Neratovice zveřejnilo na svém webu informace o jízdních řádech autobusů PID, které jsou platné od neděle 11. prosince.

S ohledem na provozní zkušenosti z prvního měsíce uzavírky Mratínského mostu dojde od 11. prosince k úpravě objízdných tras pro linku 377. Nově bude zavedena varianta z Mratína do Kostelce přes zastávku Polerady, Rozcestí. Zavedení této varianty je z důvodu omezení potkávání autobusů na objízdné trase s ohledem na šířkové poměry jednotlivých komunikací. Tím pádem dochází ke změnám v příjezdech a odjezdech linky 377 do Kostelce, a proto dochází i k posunům spojů na linkách 471, 472, 476, 477 a 478.

V rámci těchto posunů jsou dvě změny větší. První je posun spoje na lince 471 tak, aby zajistil odvoz zaměstnanců ze Spolany směrem do Neratovic v pracovní dny po 18. hodině.


Druhou změnou je sloučení podvečerních spojů na lince 472 z Kostelce do Tišic a na lince 476 z Kostelce do Ovčár a Nedomic. Nově bude spojení do všech obcí zajišťovat linka 476, která je zajištěna jako pokračování linky 377.


Karel Bakeš, odbor příměstské dopravy, ROPID


Výlukové jízdní řády jsou zveřejněny na webových stránkách Neratovic Jízdní řády autobusů PID platné od 11. prosince 2022: Neratovice

121 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commentaires


bottom of page