top of page
  • Marta Dušková

Od nového roku nastávají změny v provozním řádu parkovacího domu

Rada města Kralupy nad Vltavou schválila na svém prosincovém zasedání zřízení vyhrazených parkovacích míst v parkovacím domě, a to konkrétně v šestém podlaží. Zde se v současné době nachází sedmasedmdesát parkovacích míst – od čísla 276 do čísla 353. Nařízení začíná platit už od 1. ledna 2023 s tím, že předmětné podlaží bude označeno informačními značkami („zákaz vjezdu bez platné parkovací karty“).

Cena za jedno takto vyhrazené místo činí 12 000 Kč na rok, přičemž parkovací karta bude vždy vydána na jedno konkrétní jméno, nikoliv na SPZ. Další nezbytná informace se váže k vratné záloze za každou zakoupenou kartu (500 Kč). V případě jejího neobnovení dojde k vrácení této zálohy. Kartu lze zakoupit na pokladně (přízemí MěÚ Kralupy nad Vltavou) už po vánočních svátcích.


Radní dále schválili navýšení cen parkovného v objektu parkovacího domu s platností

od 1. ledna 2023, a to následovně:

  • Denní parkovné – 20 Kč za 1 den

  • Měsíční parkovací karta – pořizovací cena: 400 Kč

  • Čtvrtletní parkovací karta – pořizovací cena: 1 020 Kč

  • Půlroční parkovací karta – pořizovací cena: 2 040 Kč

Vratná záloha za každou zakoupenou kartu činí 500 Kč. Tento poplatek bude nutné uhradit zájemcem při koupi karty. V případě jejího následného neobnovení bude tato záloha vrácena. Kartu lze zakoupit na pokladně v přízemí MěÚ Kralupy nad Vltavou.


11 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page