top of page
  • Marta Dušková

Platební portál je novinkou pro sportovní kluby či organizace aneb zapomeňte na složenky či hotovost

Nová služba Středočeského kraje – Středočeský platební portál by měl být jednoduchou a snadnou cestou, jak vybírat efektivně poplatky.

Jednoduchý systém pro placení jakýchkoliv poplatků mohou využít občané či uživatelé služeb v kraji. Je určen obcím, školkám, zájmovým kroužkům či sportovním organizacím, tedy například i fotbalovým klubům.Zřízení je jednoduché, stačí registrace klubu na Platebním portálu Platební portál pro Středočeský kraj (platby-sc.cz), podepsat smlouvu a pro ověření účtu zaplatit jednu korunu. Dál stačí nadefinovat poplatky, které se budou vybírat, informovat své členy a je hotovo.


Podrobné informace k nové službě Středočeského kraje jsou k dispozici na STŘEDOČESKÝ KRAJ SPUSTIL PLATEBNÍ PORTÁL PRO KLUBY - SCK ČUS (cuscz.cz).

Odpověď na otázku, jak to funguje, najdete na odkaze O nás (platby-sc.cz).

K platební portálu sdělila hejtmanka Středočeského kraje Petra Pecková:

„Portál je důležitým krokem v digitalizaci kraje a jeho služeb pro občany. Zároveň nabízí organizacím, jako jsou třeba právě sportovní kluby, jednoduché řešení, jak odstranit vybírání peněz v hotovosti a komplikace s tím spojené. Takto se stačí rozhodnout, že chcete mít v klubu možnost platit příspěvky online moderní formou, například platební kartou či QR kódem v mobilním bankovnictví. Pro členy klubu nebo rodiče dětí je to pohodlné a pro klub mnohem jednodušší při zaúčtování“.

10 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page