top of page
  • Obrázek autorakanalemmelnik

Populární beseda Můj africký příběh proběhne ONLINE

Spisovatelka Hana Hindráková, autorka čtivých románů z afrického prostředí, přináší pro své čtenářky a čtenáře novinku. Vzhledem ke stávající situaci se rozhodla začít pořádat besedy online. Cyklus besed se jmenuje Večery pod banánovníkem.


Jako první si mohou čtenáři a čtenářky poslechnout autorčinu nejpopulárnější besedu Můj africký příběh, kde se dozví, co spisovatelku, cestovatelku, bývalou dobrovolnici a zakladatelku projektu Dárky s myšlenkou přivedlo do Afriky a jak se od dobrovolnictví dostala k psaní románů z afrického prostředí. Její poutavé vyprávění o Keni je doplněné fotografiemi a videem.


Beseda proběhne ONLINE v úterý 20. října 2020 od 19:00.

Jediné, co je k účasti na besedě potřeba, je počítač nebo jiné zařízení s připojením na internet. Žádný speciální program není třeba. Vstupenka je k zakoupení na tomto odkazu: https://www.darkysmyslenkou.cz/muj-africky-pribeh-2/online-beseda-muj-africky-pribeh/.


„V rámci Večerů pod banánovníkem se čtenářky a čtenáři mohou těšit i na další moje besedy jako jsou Kontrasty Keni, Lék nebo Zabiják či Ukradené dětství,“ říká spisovatelka, která už se na besedy velmi těší, protože jí pravidelné setkávání s jejími čtenářkami a čtenáři chybí.


Hana Hindráková, www.hindrakova.cz, www.africkepribehy.cz


8 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page