top of page
  • Marta Dušková

Potřebujete pomoc s péči o rodiče či prarodiče?

Je tady péče, která přijede za vámi. Je určena pro ty, kteří i při ztrátě soběstačnosti chtějí zůstat ve svém domácím prostředí či pro ty, kteří se starají o své rodiče či prarodiče a potřebují s péčí pomoci nebo zastoupit v době své nepřítomnosti.


Pomoc nabízí organizace se sociálními službami Spokojený domov a kontaktním pracovištěm pro region Mělnicko jsou Horní Počaply 178. Právě teď jsou volné kapacity v okolí Mělníku. Pobočka pro Mělnicko v Horních Počaplech vznikla v roce 2019.

Foto: archiv Spokojený domov

Pracoviště nabízí pomoc s hygienou, úklidem, donáškou nákupu či oběda, s doprovodem k lékaři, zajistí dohled či aktivizační činnost. Dostupnost sociálních služeb je sedm dní v týdnu od 6 do 22 hodin. Informace je možné získat na telefonu 725 447 312 v pondělí až pátek od 8 do 16 hodin.


Bližší podrobnosti o organizaci Spokojený život – snadnější život nejen ve stáří a nemoci jsou na webových stránkách www.spokojeny-domov.cz .


Spokojený život nabízí nejen pečovatelské služby, osobní asistenci a odborné sociální poradenství, které je poskytováno zdarma, ale například i pronájem kompenzačních pomůcek či přepravu osob na elektrických vozících.

10 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commentaires


bottom of page