top of page
  • Marta Dušková

Pozvánka na Den zdraví v Neratovicích

Tradiční Den zdraví pořádá Nemocnice a porodnice Neratovice. Akce se uskuteční ve středu 21. září od 9 do 15 hodin. Den je zaměřen na péči o zdraví a prevenci.

Návštěvníci se mohou těšit na odborné lékaře, nejmodernější postupy a nebude chybět individuální poradenství. Pro děti je připraven speciální přístroj, kde si mohou zkontrolovat, zda si správně myjí ruce.


Studenti Střední zdravotnické školy Mělník předvedou správnou resuscitaci člověka, ukáží otevřenou zlomeninu a jiná zranění pomocí líčení na vlastní kůži. Děti si mohou prohlédnout vůz záchranné služby a mohou se dozvědět, co obnáší práce záchranářů, členové Městské policie se zaměří na prevenci chování doma i na ulici.


Návštěvníci mohou získat podrobné a důležité informace o svém zdraví z těchto oblastí:

GYNEKOLOGIE A PORODNICTVÍ: poradna porodní asistentky, laktační poradenství LÉČBA DIABETES A TĚHOTENSKÁ CUKROVKA (13-14hod) PORADENSTVÍ A VYŠETŘENÍ OČÍ VYŠETŘENÍ ZNAMÉNEK DERMATOLOGEM ZMĚŘENÍ TLAKU, NATOČENÍ EKG STANOVENÍ HLADINY CUKRU A CHOLESTEROLU: 8-10 hod a odběry jsou možné pouze na lačno DOMÁCÍ PÉČE A ODDĚLENÍ DLOUHODOBÉ LŮŽKOVÉ PÉČE MĚLNÍK: získání základních informací o rozsahu, dostupnosti, kvalitě a efektivitě nejen domácí zdravotní péče VZP ČR: info o benefitech, službách a finančních příspěvcích NEMOCNICE NERATOVICE: informace o nemocnici pro návštěvníky Dne zdraví, nabídka pracovních příležitostí v Nemocnici Neratovice, získání info letáků o prevenci před různými nemocemi.


Během celého dne bude k dispozici káva, čaj a voda zdarma. Akce bude probíhat ve vybraných ambulancích a venkovních prostorách areálu nemocnice.

9 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page