top of page
  • Marta Dušková

Rekonstrukce mostů se bude týkat i mělnického regionu

Středočeský kraj plánuje opravit šedesát sedm mostních konstrukcí na svým silnicích II. a III. třídy a radní zařadili na zasedání poslední únorový den stavby do projekční přípravy a do investičního Zásobníku akcí 2021+. Na rekonstrukce bude kraj žádat dotace z unijních a národních zdrojů. Důvodem rekonstrukce je havarijní stav mostů.Nejdříve dojde ke zpracování projektových dokumentací, majetkoprávnímu vypořádání a získání stavebního povolení. Poté budou zahájena výběrová řízení na stavební práce. Přípravné práce by měly být provedeny v následujících třech letech a poté bude přistoupeno k realizaci.


V seznamu mostů, kterých se týká rekonstrukce, je uveden II/101 Kralupy nad Vltavou, most ev.č. 101-062 přes odpadní kanál za obcí Kralupy nad Vltavou a III/24021 Nelahozeves, most ev.č. 24021-1 přes odpad z přehrady v obci Nelahozeves.

Seznam všech mostů ve Středočeském kraji určených k rekonstrukci je uveden na webu kraje v aktualitě Do příprav rekonstrukce mostů poputují desítky milionů korun. Aktuality - Webový portál Středočeského kraje (stredoceskykraj.cz)

47 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page