top of page
  • Marta Dušková

Rekonstrukce Přemyslovy ulice v Kralupech nad Vltavou

Další dopravní omezení během letních měsíců v Kralupech nad Vltavou souvisí

s rekonstrukcí Přemyslovy ulice, která patří mezi frekventované dopravní tepny.

Z důvodu dlouhodobě nedobrého stavu vozovky v této ulici rozhodl Středočeský kraj o její kompletní rekonstrukci. Její oprava potrvá po celou dobu prázdnin, a to v režimu částečných uzávěrek. Řidičům motorových vozidel bude vždy k dispozici polovina vozovky.


TERMÍNY: I. a II. etapa 03.07. - 04.08. 2023


I. ETAPA

Provoz bude veden jednosměrně v levém jízdním pruhu ve směru Centrum – Mikovice. Výjezdy z místních komunikací, areálů firem a obytných budov, které ústí do uzavřené části vozovky, budou po dobu opravy uzavřeny.

II. ETAPA

Provoz bude veden jednosměrně v pravém jízdním pruhu ve směru Centrum – Mikovice. Výjezdy z místních komunikací, areálů firem a obytných budov, které ústí do uzavřených částí vozovky, budou po dobu oprav uzavřeny.


TERMÍNY: III. a IV. etapa (05.08. - 31.08. 2023)


III. ETAPA

Provoz bude veden jednosměrně v pravém jízdním pruhu ve směru Centrum – Mikovice. Výjezdy z místních komunikací, areálů firem a obytných budov, které ústí do uzavřené části vozovky, budou po dobu opravy uzavřeny.

IV. ETAPA

Provoz bude veden jednosměrně v levém jízdním pruhu ve směru Centrum – Mikovice. Výjezdy z místních komunikací, areálů firem a obytných budov, které ústí do uzavřené části vozovky, budou po dobu opravy uzavřeny.OBJÍZDNÁ TRASA

Objízdná trasa směr Mikovice – Centrum (pro vozidla do 6 t a autobusy) bude vedena ulicí Přemyslova, dále pak po silnici č. II/101 (ulice Gen. Klapálka), a to stávající jednosměrkou do ulice Mostní. V jednosměrné ulici – silnice č.II/101 (ulice Gen. Klapálka) bude po dobu uzavírky upraveno současné omezení B4 „3,5t“ na B4 „6t“.

Objízdná trasa směr Mikovice – Centrum pro nákladní automobily bude vedena po silnicích č. II/101, II/240, I/16 a II/608.


13 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Komentar


bottom of page