top of page
  • Marta Dušková

Sodovkárna Neratovice obdržela ocenění v soutěži Středočeského kraje

Na Výstavišti Lysá nad Labem se uskutečnila v sobotu 5. listopadu v rámci Pivních a vinných slavností soutěž s názvem Bezalko Středočeského kraje. Soutěžilo se ve třech kategoriích limonády, mošty a nealkoholické pivo.

Soutěže se mohl zúčastnit každý výrobce ze Středočeského kraje, který dodal svůj produkt na Pivní a vinné slavnosti do 4. listopadu. Vyhodnocení přihlášených vzorků proběhlo právě na výstavišti. Soutěžní degustace se zúčastnila porota ve složení ředitele Krajské veterinární správy pro oblast potravinářství Zdeňka Císaře, radní pro životní prostředí a zemědělství Jany Skopalíkové a herečky Báry Štěpánové.

Jedna cena zamířila i do mělnického regionu. V kategorii limonáda obdržela ocenění Sodovkárna Neratovice za produkt limeta-máta.


V kategorii mošty cenu obdržela Moštárna Tuchoraz za produkt mošt – jablko a v kategorii nealkoholické pivo si cenu odnesl Pivovar Rakovník za nealko-pivo se značkou Bakalář.

Výherce soutěže mohou příští rok na dalším ročníku soutěže na výstavišti bezplatně propagovat své tradiční i inovované produkty.


Slavnosti kromě soutěže nabídly přehlídku krásných vozů nejen veteránů, bylo možné ochutnat a zakoupit piva z různých pivovarů a vína z českých a moravských sadů.


Fotografie archiv Středočeského kraje


57 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page