top of page
  • Marta Dušková

Tajemno a duchařina v knihovně pro ty, kdo se bojí rádi

Městská knihovna Kralupy nad Vltavou zve na besedu s názvem Tajemno a duchařina v československém filmu. Beseda se spisovatelem, filmovým dokumentaristou a kreativním ředitelem Československé filmové společnosti Milanem Zachou Kučerou se uskuteční ve středu 17. ledna od 17.30 hodin ve studovně knihovny.Návštěvníci se při besedě dozvědí, jak a ve kterých filmech je použito tajemno od éry němého filmu až do dneška. Místo na besedu je možné si rezervovat na telefonu 315 729 554.


V oblasti záhad, tajemství a vojenství představuje Milan Zacha Kučera výraznou autorskou osobnost. Za knihu Největší tajemství Třetí říše získal cenu Egona Erwina Kische a je autorem dalších oblíbených titulů Archeoastronautické pověsti a Ocelové město. Obdržel i cenu Klubu psychotroniky a UFO za svoji dvacetiletou badatelskou a publikační činnost.


Autor se svými přednáškami a pořady vystoupil již ve více než 120 knihovnách a muzeích v České republice a v desítkách podobných institucí na Slovensku a Polsku.4 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Kommentarer


bottom of page