• Marta Dušková

Turistické informační centrum otvírá výdejní okénko

Jedna z poboček Mělnického kulturního centra Turistické informační centrum Mělník otvírá opět od úterý 6. dubna výdejní okénko. Systém bude fungovat stejně jako v listopadu minulého roku. Výdej objednaného zboží bude probíhat ve všední dny od 12 do 16 hodin.V nabídce není možné mít všechno zboží TIC, je připraven výběr toho nejzajímavějšího a aktuálního. Přehled dárků a suvenýrů je zveřejněn ZDE. Pro letošní rok jsou připraveny i novinky, například hrnky s potiskem v několika variantách.


Postup objednání zboží: 1) Napište e-mail na adresu infocentrum@mekuc.cz – do předmětu uveďte Objednávka 2) Napište, o jaké zboží máte zájem. V galerii jsou jednotlivé položky očíslovány. Tato čísla slouží jako kód zboží. Tento kód použijte při psaní objednávky. Zboží, které není zde v naší nabídce, není možné objednat a tudíž ani vyzvednout. 3) Odešlete objednávku.


Zboží bude připraveno po odeslaném potvrzení k vyzvednutí vždy v pondělí až pátek od 8 do 16 hodin ve výdejním okénku v Turistickém informačním centru v ulici Legionářů.

Zboží je možné platit pouze na místě a jen platební kartou.3 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše