top of page
  • Marta Dušková

Učebnice pro ukrajinské děti v ČR / Підручники для українських дітей у Чехії

Nakladatelství Fraus ve spolupráci s kolegy ukrajinského Nakladatelství RANOK, které sídlí v těžce zkoušeném Charkově, a ještě do posledního dne pracovalo na tvorbě nových materiálů pro děti, než se museli pracovníci evakuovat do Polska, zdarma zpřístupnilo vytipované učebnice všem ukrajinským dětem v ČR na webu Škola s nadhledem Škola s nadhledem – zábavné online procvičování od základky po maturitu (skolasnadhledem.cz).

Na webu Učebnice ZDARMA pro ukrajinské děti v ČR | Підручники для українських дітей у Чехії (fraus.cz) jsou ke stažení a vytištění učebnice pro 1. stupeň Ukrajinský jazyk a čtení pro 1. stupeň, matematika pro 1. stupeň, Prvouka pro 1. stupeň. Pro druhý stupeň jsou k dispozici kromě učebnice Ukrajinského jazyka a Matematiky, také Přírodopis, Fyzika, Chemie, Dějiny Ukrajiny a Světové dějiny, Zeměpis. Postupně bude nabídka doplňována.


Ukrajinské učebnice je možné získat i v elektronické podobě zdarma na Flexibooks Interaktivní učebnice pro ukrajinské žáky ZDARMA | Flexibooks • docela jiné e-knihy.

Všechny informace na uvedených webech jsou k dispozici i v ukrajinštině.

121 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page