top of page
  • Marta Dušková

Víkend ve Vraňanech patřil slavnostnímu otevření farmářského centra

Farma Hanč Vraňany o víkendu ukázala nové prostory farmy a otevřela největší farmářské centrum v regionu. Při příjezdu vítá návštěvníky nová velká budova, která je rozdělena na farmářskou prodejnu a restauraci. Farma se stala nejen místem nákupu jahod, zeleniny, květin, ovocných stromků a dalších sazenic vhodných pro zahrady, ale i místem odpočinku a zážitků.

V sobotu 30. dubna a v neděli 1. května mohly děti vyzkoušet dva skákací hrady, které už z dálky byly symbolem farmy s velkou jahodou na vrcholu hradu, trampolíny, klouzačku a děti jistě potěšilo i krmení zvířátek či hraní na slámohřiště. Největší úspěch měly právě skákací hrady, které byly v dětském obležení a ozýval se z nich smích a dětský radostný křik. A nechybělo ani oblíbené malování na obličej.


Dospělí návštěvníci mohli navštívit nový skleník, shlédnout ukázku mechanizace farmy, ochutnávat farmářské výrobky či si vysadit vlastní květinku nebo jahodník a samozřejmě se věnovat nákupu pro zahradu či různých pochutin. Restaurace i s venkovním sezením nabízela občerstvení a odpočinek.


Po celý víkend byl připraven pestrý program a v sobotu od 17 hodin došlo i na pálení čarodějnic a opékání špekáčků.


Vždyť byly právě Čarodějnice.


Farma Hanč Vraňany je od roku 1998 symbolem pěstování jahod a sazenic jahodníku. Hlavní téma farmy je pěstování jahod, zeleniny a sazenic a jejich následný prodej na farmě. Přetvořením farmy ve velké farmářské centrum se jistě toto stane i třeba víkendovým cílem rodičů pro trávení volného času s dětmi na čerstvém vzduchu, kde je možné spojit příjemné s užitečným.


304 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page