top of page
  • Obrázek autorakanalemmelnik

V Dolních Beřkovicích se bude závodit

Díky uvolnění se společenský život postupně vrací i do obcí. Ne jinak tomu bude i zde. V sobotu 5. června se v souladu s aktuální epidemiologickou situací uskuteční 3. ročník tradičního běžecko-překážkového závodu na podporu Nadace policistů a hasičů JENTAK-RACE 2021.Na start se závodníci postaví po registraci, jenž bude probíhat od 8 hodin v areálu zámeckého parku. Jedná se o překážkový závod, střední náročnosti pro širokou veřejnost. Je však rozdělen do několika kategorií:

Hlavní závod a závod družstev: od 15. let věku. Kategorie děti: 6 – 10 a 11 – 14 let věku.


Avšak čeká je docela náročná trasa. Vyválí se v bahně, proskáčí či prolezou nějakou tu pneumatiku, zaplavou si lehce v Labi (?), přenesou nějaké to břemeno a uběhnou cca 4,5 km, atd. Nejde však o vteřiny, jde o zábavu a vyzkoušení si toho, co každý zvládne či nikoli. Finanční výtěžek ze sportovní akce (tj. celé startovné + příspěvky na místě) bude převeden na účet Nadace policistů a hasičů, kterým tímto způsobem také bude vysloveno poděkování za neocenitelnou pomoc v pandemické krizi.


Na své si přijdou i ti nejmladší, pro něž je připraven v zámeckém parku Dětský den kde nebude chybět řada soutěží a herních součástí. V odpoledních hodinách jistě zaujmou i ukázky činnosti policistů i hasičů…


A vše vyvrcholí od 20 hodin Taneční zábavou pod širým nebem v objektu Sokol Dolní Beřkovice, za doprovodu hudební kapely ECHO91.


Netřeba však dodávat, že vše bude probíhat za odpovídajících hygienických podmínek, což však určitě neubere na skvělé zábavě.


Bedřich Marjanko

7 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page