top of page
  • Marta Dušková

V Kralupech nad Vltavou byly slavnostně předány Ceny starosty města

V zasedací místnosti Městského úřadu v Kralupech nad Vltavou se uskutečnilo ve středu 22. listopadu slavnostní předání Cen starosty města.Ocenění z rukou starosty Libora Lesáka převzali Pavla Hettychová za celoživotní práci pro občany města, Ivan Ottis za vynikající práci v petrochemickém průmyslu a dlouholetou práci pro město a František Kozelka za dlouholetou činnost v oblasti kultury.


Mudr. Pavla Hetychová

Paní Pavla Hetychová je dnes už bývalou praktickou lékařkou, která v Kralupech nad Vltavou působila dlouhých čtyřiačtyřicet let. V devadesátých letech zároveň vykonávala funkci místostarostky, zastupitelky a členky zdravotní komise. Cenu z rukou starosty Libora Lesáka převzala za celoživotní vzornou péči o zdraví obyvatel našeho města.


Ing. Ivan Ottis

Ivan Ottis prožil neuvěřitelných třiapadesát let v kralupské rafinerii. V letech 1987-1990 zde působil jako výrobní ředitel, v polistopadové době zastával pozici generálního ředitele České rafinérské či Parama. Předsedal rovněž České asociaci petrochemického průmyslu a obchodu. V neposlední řadě se také angažoval v komunální politice. Dvě volební období působil v zastupitelstvu, stejně dlouhou dobu byl předsedou finančního výboru a členem komise pro rozvoj města. Ocenění z rukou starosty města převzal za celoživotní vynikající práci v petrochemickém průmyslu a podporu samosprávy ve svěřených oblastech.


František Kozelka

František Kozelka je populárním lidovým hudebníkem, jenž dlouhá léta působil v tanečním orchestru Kaučuku. Zároveň ale vystupoval i na důležitých městských akcích a oslavách. V roce 1988 se stal vedoucím orchestru MPS Mělník. Mnozí hudební příznivci ho však velmi dobře znají coby člena Kozelkovy trojky, která do dnešních dnů vystupuje v KD Vltava v rámci Čaje o páté. Cenu starosty města obdržel za dlouholetou činnost v oblasti kultury.
Další fotografie jsou zveřejněny Facebooku města Kralupy


12 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

留言


bottom of page