top of page
  • Marta Dušková

V Kralupech nad Vltavou je nové workoutové hřiště

Město Kralupy nad Vltavou zveřejnilo informace o vzniku nového workoutového hřiště. Tento projekt finančně podpořil ORLEN Unipetrol v rámci své kampaně ORLEN Unipetrol lidem, ve které podporuje projekty v okolí svých výrobních areálů na zlepšení života obyvatel. Tentokrát byl podpořen projekt v Kralupech nad Vltavou.


V prvním kroku nejprve představili zástupci města projekty, o jejichž osudu hlasovala od února do března veřejnost. Do kampaně lidé přihlásili celkem tři návrhy. Kromě vítězného projektu na vybudování venkovní posilovny v Mikovicích měli lidé zájem také o nová grilovací místa v lokalitě Strachov nebo revitalizaci hřiště na sídlišti Hůrka. Kampaň ORLEN Unipetrol lidem je jednou z mnoha, jimiž se skupina snaží udržovat úzké vztahy s lokálními komunitami založené na oboustranné důvěře. V uplynulých letech se kampaň uskutečnila v Litvínově, kde došlo k revitalizaci okolí rybníka, a v Mostě, kde si obyvatelé odhlasovali výsadbu městské zeleně.

„Hlasování o nejlepší projekt na zlepšení života obyvatel v Kralupech nad Vltavou jsme spustili na konci února a už dnes mohou lidé novou venkovní posilovnu a revitalizované dětské hřiště za hezkého počasí využít. Velmi mě těší, že město dokázalo náš finanční dar ve výši 1 milionu korun takto náležitě využít,“ říká Katarzyna Woś, místopředsedkyně představenstva skupiny ORLEN Unipetrol. „Chceme být dobrým sousedem, a tak po úspěšných projektech v Mostě a Litvínově pokračovalo další kolo naší kampaně ORLEN Unipetrol lidem právě v Kralupech nad Vltavou, kde má sídlo naše druhá rafinerie. Již v minulých projektech nás příjemně překvapil obrovský zájem lidí a jsem velmi ráda, že i obyvatelé Kralup nad Vltavou se chtěli aktivně podílet na zvelebování okolí, v němž žijí.“
15 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page