top of page
  • Marta Dušková

V soutěži Farma roku 2022 získala stříbro Farma Vraňany Hanč

Soutěž Asociace soukromého zemědělství ČR Farma roku letos vstoupila do svého 20. ročníku. O vítězích rozhodovala odborná hodnotitelská komise podle pěti kritérií, a to celkový vzhled farmy, organizace práce, ekonomické výsledky, zamýšlený rozvoj a zapojení rodiny do chodu farmy.

Vítězem se stala Farma Basařovi z obce Prosečné (ASZ Trutnov). Na druhém místě se umístila a získala stříbro Farma Vraňany Hanč z mělnického regionu. Farmu není nutné moc představovat, je známá především pěstováním jahod a sazenic jahodníku. Farmu provozují rodiny bratrů Milana a Radka Hančových již téměř čtvrtstoletí a řídí se heslem „vše pro spokojenost našich zákazníků“.


Podrobné informace o vítězích, kteří se umístili na prvních pěti místech, jsou zveřejněny na webových stránkách asociace Jubilejní 20. titul Farma roku putuje do Podkrkonoší (asz.cz).


S příběhem o historii a současnosti Farmy Vraňany Hanč je možné seznámit na Stříbro ve Farmě roku 2022 - Farma Vraňany Hanč (asz.cz).


Farma Vraňany letos otevřela největší farmářské centrum v regionu Víkend ve Vraňanech patřil slavnostnímu otevření farmářského centra (kanalem.com).


Použitá fotografie zdroj ASZ

317 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page