top of page
  • Marta Dušková

Vysoké snění je možné zažít ve středu na náměstí Míru

Vysoké snění je název unikátního představení v podání souboru V.O.S.A. Theatre. Sdružení profesionálů se věnuje pouličnímu divadlu a obecně pouličnímu umění.

Unikátní průvodové představení za doprovodu živé hudby, dechberoucích samohybů a zvuků města se uskuteční v Mělníku na náměstí Míru ve středu 25. srpna od 18 hodin.

Vysoké snění nabídne vysokou akrobacii, prvky žonglování, pantomimu a obrazovost, sen o létajících strojích a jiné drobné příběhy.


Zmíněný soubor vytváří z ulice jedno velké jeviště a spontánně zapojuje do představení i diváky. V představení jsou použity zcela originální stroje, které vycházejí z principů jízdních kol a velocipedů. Stroje jsou navrženy od jednomístných až po čtyřmístné.

Na technologické přípravě se mimo jiné podílel i Josef Zimovčák, který na svém velocipedu objel téměř celý svět a vznikly tak stroje, které mají vůbec největší vyplétaná kola v Evropě. Josef Zimovčák je několikanásobný mistr světa i České republiky v jízdě na vysokém kole.12 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page