top of page
  • Marta Dušková

Závody Dračích lodí odstartují svůj 18. ročník

Veslařský klub Neratovice pořádá v sobotu 17. června již 18. ročník závodů Dračích lodí na řece Labi. Jedná se o závod amatérských posádek na 200 metrů.

Každá posádka absolvuje trať několikrát v průběhu celého dne a počet startů závisí na počtu posádek. Tréninky se uskuteční od 8 hodin a akce začíná v 10 hodin.


Podrobné informace k závodu jsou zveřejněny na webu pořadatele VK Neratovice, který závod pořádá za podpory města Neratovice VK Neratovice (banda.cz):

1. Sestavte posádku - 10 pádlujících + 1 bubeník. Vaše posádka může mít více členů, kteří se mohou po každé jízdě vystřídat. 2. Zaregistrujte se - předem na email: martisuh@gmail.com, nebo na místě v den závodu nejpozději do 9 hod. ráno. 3. Uhraďte startovné - startovné se hradí za jednu posádku (ne za jednotlivé členy). Cena startovného pro posádku činí 3.000,- Kč a hradí se v hotovosti na místě v den závodů.


Začátek závodů/prvního startu na dračích lodích je plánován na 10:00 hod. (tréninky od 8:00 hod.)


Opět bude zařazen vložený závod na dračích paddleboardech pro 4 pádlující osoby na 200 m. Každá posádka absolvuje tuto trať několikrát v průběhu celého dne. Počet startů závisí na počtu posádek.


1. Sestavte posádku - 4 pádlující. Vaše posádka může mít více členů, kteří se mohou po každé jízdě vystřídat. 2. Zaregistrujte se - předem na email: martisuh@gmail.com, nebo na místě v den závodu včas před prvním závpdem. 3. Uhraďte startovné - cena startovného za paddleboard max. 500,- Kč. Hradí se v hotovosti na místě v den závodů.

Začátek závodů/prvního na startu na paddleboardech bude záležet na počtu přihlášených. Plánován je na cca 13:00 hod.

Závody na paddleboardech se nekříží se závody Dračích lodí. Kdo bude chtít, může závodit v obou disciplínách.


Přijďte prožít výjimečný den se svými přáteli, rodinou, nebo obchodními partnery.

Vezměte s sebou své děti, budou mít možnost se svézt na Dračí lodi při vyhlídkové jízdě a budou pro ně připraveny i další atrakce.

Na místě bude připravené bohaté občerstvení.


Registrace posádek a případné dotazy vám rádi zodpovíme na martisuh@gmail.com, nebo na tel. čísle 602 605 356“.


10 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page